Vyhledávání

Sloupec reklamy
Když cvakne spoušť - prezentace profesionálních i zájmových fotografů
 

ENZO
Jaroslav Špulák - hudební kritik a spisovatel
 
 
  
Adventure Golf Horní Bezděkov 

85 let Jana Saudka - exkluzivní publikace.

13. 04. 2021

85 let Jana Saudka - exkluzivní publikace.

U příležitosti 85. narozenin umělce Jana Saudka, uznávaného a vyhledávaného fotografa v zemích českých i většině zahraničních, byla a je připravována mimořádná publikace s výběrem autorových snímků.


Kniha o velikosti poloviny kuchyňského stolu pro šest lidí bude obsahovat 85 obrazových stran, vyjde v nákladu 85 číslovaných kusů a její cena je stanovena na 85 tisíc korun. Každá publikace pak bude obsahovat jednu originální zvětšeninu z publikovaných snímků.


V úvaze vydavatele je dle dřívějších novinových zpráv i vydání obrazové publikace v obvyklé velikosti. S nákladem 850 kusů a cenou, doufejme, 850 Kč.


Vydání knihy bylo plánováno k půlkulatým květnovým umělcovým narozeninám v roce 2020. Vzhledem k pandemickým opatřením, omezené možnosti setkávání osobních i pracovních, k omezení cestování byl a je termín překládán.


Galerie WWG.CZ je ve styku s vydavatelem kvůli zájmu a objednávkám svých příznivců o tuto knihu. Nabízí tak dalším zájemcům o tuto uměleckou raritu a sběratelský předmět zaslání aviza termínu uvedení na trh dalším zájemcům. A také novinářům a publicistům do kulturních rubrik novin, časopisů, webú a informačních stránek sociálních sítí, rozhlasových i televizních redakcí.


ing. Jiří Heller
Galerie WWG.CZ
jiri zavináč heller tečka cz

 

Partnery Galerie WWG.CZ jsou společnosti Centrum FotoŠkoda, EIZO, Olympus, Nielsen, Rim a FOMEI.    

Partneři galerie

 Centrum FotoŠkoda

FOMEI

OLYMPUS

Mediální partneři

  Asociace profesionálních fotografů ČR 

 

Provozovatel galerie

Mediální partner