Vyhledávání

Sloupec reklamy
Když cvakne spoušť - prezentace profesionálních i zájmových fotografů
 

ENZO
Jaroslav Špulák - hudební kritik a spisovatel
 
 
  
Adventure Golf Horní Bezděkov 

Jak přežít pandemii - Jana Kordíková, Telč

12. 04. 2021

Jana Kordíková - fotografka

Telč

 

Foto: © Jana Kordíková, Telč

 

Jak silně Vás zasáhla aktuální epidemiologická situace?
Vzhledem k tomu, že mou hlavní náplní práce je fotografování svateb a rodinné ateliérové foto, přišla jsem jako mnoho fotografů o hlavní obživu. Letní sezona byla krátká a nejde se rozkrájet aby člověk vše dohnal.

 

Foto: © Jana Kordíková, Telč

 

Nabízíte v současné době své služby, služby dřívější klasické nebo nové, které jednak tvoří zdroj Vašich příjmů a kterými zároveň svým zákazníkům děláte radost?


Během pandemie jsem se začala rozhlížet kolem sebe a soustředit se na to abych nebyla závislá jen na tom zda mohou být akce a jestli se mohou lidé setkávat. Protože už jsem se soustředila dříve také na tisk a výrobu fotopláten, kapadesek a zvětšenin, zaměřila jsem se více na tisk. Také jsem na jaře loňského roku začala spolupracovat s agenturou Haul, která pořádá letní tábory pro děti. Vytvářím jím propagační věci a pomáhám s provozem na jednom z pěti areálů. Je to areál na Vysočině ve Vanově u Telče. Tato spolupráce mě naplňuje - nyní děláme přípravu na sezónu, která se snad co nejdříve spustí. Od majitele Haulu mám hodně svobody v ve vytváření vzhledu areálů. Nyní budeme sázet ovocné stromy kolem pláže a také budeme dělat molo na rybníku. Pro mě je tento způsob práce dostatečně kreativní a nedělám jedno a to samé - což je pro mě důležité. Také je zde přátelská atmosféra.
Když teď nemůžu dělat moc radosti svým zákazníkům, soustředím se na letní tábor, kde snad budou mít radost děti z nového ohniště, lávky či fotek vystavených v jídelně. 

 

Foto: © Jana Kordíková, Telč

 

Jana Kordíková - fotografka

Web: www.janakordikova.cz/

FB: www.facebook.com/fotoateliertelc/

 

 

Partnery Galerie WWG.CZ jsou společnosti Centrum FotoŠkoda, EIZO, Olympus, Nielsen, Rim a FOMEI.    

Galerie WWG.CZ je mediálním partnerem Asociace profesionálních fotografů ČR.

 

Partneři galerie

 Centrum FotoŠkoda

FOMEI

OLYMPUS

Mediální partneři

  Asociace profesionálních fotografů ČR 

 

Provozovatel galerie

Mediální partner