Vyhledávání

Sloupec reklamy
Když cvakne spoušť - prezentace profesionálních i zájmových fotografů
 
Vinárna, kavárna a restaurant BRESTO
ENZO
Jaroslav Špulák - hudební kritik a spisovatel
  
Adventure Golf Horní Bezděkov 

Partneři Galerie WWG.CZ 2018 - Centrum FotoŠkoda, EIZO, FOMEI a VAROZA

18. 03. 2018

Partneři Galerie WWG.CZ pro rok 2018

Partnery Galerie WWG.CZ pro rok 2018 jsou následující výjimečné společnosti. Požádal jsem jejich zástupce o pár slov k jejich aktuální činnosti. Velmi si vážím zájmu a spolupráce s uvedenými firmami. Jejich výrobky a služby doporučuji.

Ing. Jiří Heller

HELLER.CZ s r. o.

18. března 2018Centrum FotoŠkoda

www.fotoskoda.c

 

Centrum FotoŠkoda – vše kolem fotografie pod jednou střechou.

V roce 2002 byl palác Langhans zrekonstruován pod vedením architekta Ladislava Lábuse a následně se sem přemístila firma Centrum FotoŠkoda, která je jedním z nejvýznamnějších fotografických center v Evropě. Díky pokračující tradici ateliéru se zde schází velké množství osobností, jako tomu bylo za dob J. Langhanse. Centrum FotoŠkoda je největší prodejnou fotoaparátů a fototechniky v České republice, takže zde každý najde, co potřebuje. Mimo ateliéru se zde nachází oddělení fotoslužeb, které se postará o vše spojené s pořizováním fotografií, od vyvolání filmu až po závěrečnou adjustaci.


Centrum vzdělávání

Obchod a služby nejsou jediným směrem, kterým se Centrum FotoŠkoda ubírá. Od roku 2003 byl spuštěn vzdělávací program Večerní FotoŠkoly, lektorem je český publicista, historik a sběratel fotografie Pavel Scheufler. Od roku 2010 Centrum FotoŠkoda pořádá různorodé fotokurzy pro všechny příznivce fotografie, kteří touží prohloubit své znalosti v mnoha fotografických oblastech, jak po praktické tak teoretické stránce.


Výstavy, workshopy a besedy a FotoŠkoda Fest

Díky spolupráci s předními českými fotografy zde vznikají zajímavé výstavy, na které navazují besedy či workshopy přímo s fotografy a to buď průběžně během celého roku, nebo v rámci FotoŠkoda Festu, který se koná tradičně dvakrát do roka a probíhá celých deset dní. Fotografický festival FotoŠkoda fest je věnovaný všem, kteří podlehli kouzlu fotografie a bez fotoaparátu neudělají ani krok. Na festivalu mají všichni příznivci fotografie jedinečnou příležitost si vyměnit své zkušenosti, něčemu novému se přiučit nebo si poslechnout známé osobnosti a mistry v oboru, kterými např. jsou Antonín Kratochvíl, Robert Vano, Jan Šibík, Sára Saudková a další.

Heslo "Vše kolem fotografie pod jednou střechou" nemůže sedět lépe na žádnou jinou firmu, než je Centrum FotoŠkoda.

 

Centrum FotoŠkoda

 

 

EIZO

www.eizo.cz

 

Rok 2017 se zapsal do naší historie svými rekordními prodeji fotografických a video monitorů s hardwarovou kalibrací, kterých bylo prodáno téměř 1.500 ks a které tak nyní tvoří prakticky více, než čtvrtinu celého ročního obratu společnosti.

Dalším velkým úspěchem byl velký nárůst obratu monitorů, určených pro speciální obory, jako je řízení letového provozu, průmyslové aplikace, IP-monitory pro dohledové bezpečnostní systémy a v neposlední řadě také diagnostické monitory v nemocničních zařízeních. Tyto speciální monitory tak tvoří již neuvěřitelných 25% obratu společnosti a vydobyly si tak stejné místo jako fotografické monitory. Polovinu obratu tvoří stále velmi vyhledávané kancelářské monitory s neustále se rozšiřující nabídkou 27“ a 30“ monitorů s vysokým (2K) a ultravysokým (4K) rozlišením.

Rostoucí trend kancelářských monitorů s ultravysokým rozlišením očekáváme zejména v následujících dvou letech, kdy by jejich obrat měl vzrůst na dvoj až trojnásobek.


K těmto výsledkům přispělo nespočet firemních seminářů, kvalitní servisní zázemí a profesionální konzultační služby včetně předváděcího střediska, kde je možné si prakticky jakýkoliv námi nabízený monitor prohlédnout a prakticky ověřit jeho funkce. Samozřejmým předpokladem pro úspěch je zachování vysoké kvality našich produktů a to i přes neustálé tlaky trhu na snižování cen monitorů.

Antonín Charvát

 

Antonín Charvát - EIZO

 

 

FOMEI

www.fomei.com

 

Společnost FOMEI je rájem pro fotografy už celých 28 let. Posledních 15 let spojuje dvě odvětví světelnou techniku a tisk fotografie. Není to jen obchodní firma, dodavatele si ověřuje a především se podílí na vývoji produktů. Svým zákazníkům se stará a nabízí také doplňkové služby a benefity:

  • prodej a pronájem techniky,
  • kalibrace tiskáren a monitorů,
  • tvorba ICC profilů,
  • odborné semináře a workshopy,
  • každoroční prodejní a prezentační výstavu FomeiTop,
  • záruční i pozáruční servis
  • největší sklad produktů a náhradních dílů ve střední Evropě

Světelná technika FOMEI je vyvíjena v kooperaci s ambasadory, kteří techniku testují a poskytují zpětnou vazbu. Nejnovějším produktem této spolupráce je duální blesk Digitalis PRO T nazývaný „Téčko“. Na tento i další blesky FOMEI je poskytnuta záruka 5 let. Za připomenutí stojí i nová nabídka LED světel, která se používají pro externí i ateliérové fotografování a natáčení videí.

Fototiskové oddělení firma FOMEI se zaměřuje na tisk termosublimační a inkoustový. Termosublimační technologie ovládla tisk fotografií na společenských a sportovních akcích. Inkoustové fototiskárny využívají hobby fotografové (desktopový tisk), profesionální fotolaboratoře (minilaby) i fine art tiskaři (velkoformátový tisk). Specialisté fototiskového oddělení Vám Pomohou s výběrem tiskárny i monitoru, vše nainstalují, zkalibrují a otestují, dodají papír, poskytnou technickou podporu, záruční i pozáruční servis.

Milan Biško

 

Milan Biško - FOMEI

 

 

VAROZA

www.varoza.cz

 

Společnost Varoza, s.r.o. je malá rodinná firma, jejíž historie začala v roce 2012. Původně byla založena za účelem provozu restaurace s jasnou koncepcí – žádné polotovary, vždy jen čerstvé a kvalitní suroviny. Jak šel čas, začala tato společnost vyrábět své vlastní výrobky, což se následně také stalo její hlavní činností.

Průkopníkem bylo „Vepřové maso od Zrcadla“, které v září 2017 vyhrálo 1. místo v soutěži Regionální produkt Ústeckého kraje. V současné době máme v nabídce osm produktů vlastní výroby, mezi kterými je, mimo české klasiky, také uzený losos v rostlinném oleji. Všechny výrobky jsou bez přidaných aditiv, dusitanových solicích směsí a dalších konzervantů. Při výrobě se používá pouze kuchyňská sůl a steriluje se dvojitým varem. Udíme v domácí udírně na bukovém dřevě. Jde o ruční výrobu, která probíhá přesně podle tradičních receptur a postupů našich předků. V budoucnu plánujeme rozšířit nabídku výrobků z domácí udírny. Všechny naše výrobky, mimo jednoho, odpovídají moderním trendům stravování paleo.

 

Je nám potěšením být partnerem galerie WWG a stát se součástí tohoto konceptu, byť jsme na první pohled z oboru poněkud odlišného. Staré rčení praví: „láska prochází žaludkem“, a kdo ví, možná i láska k umění…. Naše společnost disponuje příjemnými prostory, které budou brzy opět zpřístupněny veřejnosti a přímo se vybízí k výstavě fotografických děl.

Zdeňka Roušar Valentová

 

Aleš Roušar a Zdeňka Roušar Valentová

Partneři Galerie WWG.CZ pro rok 2018

 

Partneři galerie

 Centrum FotoŠkoda

FOMEIVAROZA - Výrobky od Zrcadla

Mediální partneři

  Asociace profesionálních fotografů ČR ArtMagazin.euNikonClub Česká republika - Filip Molčan

WELLNESS BOOK

Provozovatel galerie

Mediální partner