Vyhledávání

Sloupec reklamy
Když cvakne spoušť - prezentace profesionálních i zájmových fotografů
 
Vinárna, kavárna a restaurant BRESTO
ENZO
Jaroslav Špulák - hudební kritik a spisovatel
  
Adventure Golf Horní Bezděkov 

Výstava BEST OF - Hana Růžičková, Jan Pohribný

17. 10. 2017

„Galerie WWG.CZ vystavuje X - BEST OF“
Výstava čtyřiceti českých fotografů
Centrum FotoŠkoda, Praha
13. - 25. listopadu 2017

www.wwg.cz

 

Hana Růžičková

www.photoexpo.cz

www.TerapieMysli.cz

www.TerapiePocitu.cz

 

Foto: © Hana Růžičková Foto: © Hana Růžičková

 

Jak se nyní máš? Již delší dobu "nevím, co dříve", ale zároveň si to, trochu paradoxně, užívám, protože vše, co dělám, mě vlastně baví. Zcela mě vytěžují aktivity kolem nové Terapie Pocitu, kterou pomáhám lidem od jejich problémů a trápení do klidu a pohody. Připravuji a realizuji přednášky, tematická setkání, účasti na festivalech, videorozhovory a samozřejmě individuální sezení... Co se týče fotografování, v září jsem putovala po Madeiře a pořídila na tisíce snímků, které jsem ještě ani nestihla řádně roztřídit :=). Jeden z nich bude právě hlavní mou fotografií připravované výstavy „Galerie WWG vystavuje X“. A z ryze osobních aktivit - moc si již více jak rok a půl užívám ranní běhání v přírodě. Úplně jsem mu propadla :=).

Co ti udělalo v poslední době největší radost?
Každý den mi přináší radost, mé bytí mi přináší radost... Letos mi jednoznačně největší radost přinesl právě dar "seslaný shora" v podobě nové Terapie Pocitu, která vystřídala Terapii Mysli, jíž jsem dosud lidem pomáhala na jejich cestě k sobě. Vnímám, že je to ta již nejvyšší úroveň pomoci druhým zajišťující odstranění skutečných příčin jejich problémů, ať jsou jakékoli. Díky vlastnímu hlubokému oproštění se od velké části vnitřní zátěže se mi úžasně posílila intuice a napojení, otevřely se kanály "vzhůru", a proto ke mě mohl přijít tento dar... Budu-li přízemnější, velkou radost mi přineslo i to, že jsem si právě Terapií Pocitu zpracovala témata kolem fyzického těla a stravování, které se mi díky tomu zcela přirozeně změnilo, a já záhy zhubla 10 - 12 kg a cítím se ve svém těle nepoměrně lépe :=).

Na co se těšíš?
Na vše, co přijde... vím, že to bude úžasné :=) Konkrétněji teď se moc těším zejména na PREMIÉRU nové přednášky TERAPIE POCITU: JEDNODUCHÁ CESTA DO POHODY, která proběhne 4. 11. 2017 a kde budeme rozebírat třeba i filozofičtější otázky "Kdo jsme a odkud? Co tu děláme na planetě Zemi? Proč zde zažíváme tolik problémů a bolesti? Můžeme si vědomě tvořit svůj život k obrazu svému?...". Proběhne v centru Prahy a je třeba si rezervovat místa předem. 19. října 2017 jdu také již podruhé natáčet videorozhovor pro velmi sledovanou internetovou televizi Cesty k sobě, na což se rovněž moc těším. Předpokládám, že bude zveřejněn v průběhu listopadu či prosince. A poté se těším na úžasnou výstavu Galerie WWG a vánoční Vysočinu :=)

 

 

Jan Pohribný

www.pohribny.cz

Foto: © Jan PohribnýFoto: © Jan Pohribný

 

Jak se nyní máte? Tak jak si zasloužím.


Co Vám udělalo v poslední době největší radost? Barvy letošního podzimu.


Na co se těšíte? Na nové olivy.
 

 

Partneři akce: Centrum FotoŠkoda, EIZO, Amos Software, DIRKOMA a Jelen

 

Galerie WWG.CZ vystavuje X -BEST OF

Partneři galerie

 Centrum FotoŠkoda

FOMEIVAROZA - Výrobky od Zrcadla

Mediální partneři

  Asociace profesionálních fotografů ČR ArtMagazin.euNikonClub Česká republika - Filip Molčan

WELLNESS BOOK

Provozovatel galerie

Mediální partner