Vyhledávání

Sloupec reklamy
Když cvakne spoušť - prezentace profesionálních i zájmových fotografů
 

ENZO
Jaroslav Špulák - hudební kritik a spisovatel
 
 
  
Adventure Golf Horní Bezděkov 

Partneři galerie

Partner galerie WWG.CZ

 

EIZO Europe GmbH, o.s.

Specialista na obrazové technologie.


EIZO již téměř pět desetiletí nastavuje laťku v oblasti obrazové kvality, ergonomie, dlouhodobé spolehlivosti a přívětivosti k životnímu prostředí. Pro každou aplikaci se
snažíme nabídnout ty nejkvalitnější a nejlepší monitory. Soustavně hledáme nové pokrokové přístupy pro precizní reprodukci obrazu. Naše vyspělé technologie vám pomohou jak v kanceláři, tak doma.

Náš komplexní přístup.
Přes 45 let zkušeností z oblasti techniky předurčuje EIZO k vývoji inovativních a vysoce kvalitních řešení reprodukce obrazu.

Výzkum a vývoj
Uplatňujeme unikátní model vlastního výzkumu a vývoje, jenž nám umožňuje využívat v našich výrobcích nejnovější technologie.

Výroba
V naší výrobě kombinujeme ruční a automatizované úkony, abychom vysoce kvalitní produkty vytvářeli co nejefektivněji.

Desky tištěných spojů
Desky tištěných spojů (PCB) si pro všechny monitory značky EIZO vyrábíme sami, což nám umožňuje dokonalou kontrolu jejich kvality.

Kontrola kvality

Máme k dispozici vlastní bezodrazové komory, v nichž ověřujeme, že naše výrobky splňují mezinárodní normy o vyzařování rušivých elektromagnetických signálů a odolnosti vůči nim. Provádíme také dlouhodobé testování, při němž necháváme
monitory zapnuté po tisíce hodin a pravidelně ověřujeme jejich obrazovou kvalitu.

Úpravy dle požadavků zákazníků

Nabídku monitorů výrazně přizpůsobujeme rozličným potřebám zákazníků z nejrůznějších oborů včetně bezpečnostně náročných aplikací například v námořní dopravě nebo v řízení letového provozu.

Celosvětová působnost
Díky věrnému a stabilnímu obrazu jsou výrobky značky EIZO vysoce ceněné v mnoha odvětvích na celém světě. Společnost EIZO sídlí v Japonsku a síť poboček a výhradních distributorů si vybudovala více než v 80 zemích.

Dokonalé řešení každého požadavku.
EIZO rozšiřuje hardwarové a softwarové technologie o konzultantství, webový hosting
a další služby pro široké spektrum zákazníků. Díky tomu můžete využít výhod
komplexních služeb poskytovaných na jednom místě.


Pětiletá záruka
Soustavný výzkum, neustálý vývoj a důkladná kontrola kvality umožňují společnosti
EIZO poskytovat na většinu modelů pětiletou záruku. Záruční lhůta je až o tři roky
delší než u většiny ostatních značek. Pro uživatele to znamená tu nejjistější investici
a nízké TC O (total cost of ownership – celkové náklady na vlastnictví). Přestože
pořizovací cena může být vyšší, investiční a servisní náklady jsou u monitorů EIZO
nižší, neboť jejich životní cyklus je podstatně delší a není zapotřebí tolika oprav.

www.eizo.cz

 

Partner galerie WWG.CZ

 


Centrum FotoŠkoda se řadí mezi největší fotografická centra v Evropě. Na ploše přesahující 1000 m2 nabízí zboží, služby spojené se zhotovením fotografií včetně velkoformátového tisku, ateliér, půjčovnu a fotoservis. Centrum FotoŠkoda navazuje spojením obchodu, služeb a kultury na tradici zakladatele „fotografického domu“ ve Vodičkově ulici, Jana Langhanse.


Obchod Nabízíme nejširší sortiment fotoaparátů, fototechniky a příslušenství v ČR pro amatéry i profesionály. Produktovou nabídku doplňuje použitá fototechnika. Jsme specialisté na Canon, Nikon, Panasonic, Sony, Olympus, Fujifilm, Pentax, Samsung. Prodáváme dalších více než 100 známých značek zaměřených na Foto a Video. Prodej výrobků: Digitální fotoaparáty a příslušenství, Objektivy, Videokamery, Tiskárny, Skenery, Stativy, Brašny, Dalekohledy, Filmy, Média, Baterie, Vybavení fotokomory, Fotomateriály, Alba, Rámy, Knihy, Časopisy.

Služby V oblasti fotografických služeb se zaměřujeme na veškeré služby spojené se zhotovením fotografie, profesionální zpracování zakázek s možností osobní asistence při úpravách fotografií včetně velkoformátového tisku a na služby spojené s ateliérovou fotografií. Fotografie zhotovujeme také na netradiční povrchy, trička, hrnky a další předměty podle aktuální nabídky.
Naše služby: výkup a prodej použitého zboží, půjčovna, fotoservis, služby spojené se zhotovením fotografií, velkoformátový tisk, ateliér, produktové prezentace, semináře, kurzy, fotografické výstavy.
On-line služby - internetový obchod (eObchod), zhotovení fotografií (eFoto), rezervační katalog použité fototechniky (eBazar).

Kultura Aktivně podporujeme více než 20 známých fotografů, které považujeme za Tváře Centra. Dálé vynakládáme naše zdroje pro podporu velkých českých fotosoutěží jako je například Czech Press Photo v oblasti reportážní fotografie nebo FotoAkademii, která je zároveň největším vzdělávacím fotografickým projektem v ČR.

V Centru FotoŠkoda mimo jiné probíhá škola fotografie. Kurzy jsou určené jak pro začátečníky tak pro pokročilé. Absolvent všech tří kurzů získává rekvalifikační osvědčení, které je součástí oprávnění k provozování fotografické činnosti.
V Minigalerii Centra FotoŠkoda pořádáme pravidelné výstavy, na kterých představujeme tvorbu jak začínajících tak profesionálních fotografů.

 

Partner galerie WWG.CZ

DIRKOMA- jediný český výrobce dirkových komor

 

Dírková komora, známá také pod názvem pinhole, je ten nejjednodušší způsob zobrazování ,fungující na principu camery obscury, známé již mnoho století. Obraz se promítá malou dírkou na protější stěnu zatemněného prostoru. Tento jev lze využít i při fotografování. Stačí vložit světlocitlivý materiál do bedýnky s malým otvorem ve stěně bez jakýchkoli čoček. K tomuto účelu může sloužit třeba krabička od zápalek, nebo i celá místnost. Pinhole, nebo také dírková komora, která se v minulosti používala poměrně zřídka, spíše jen jako zvláštní druh fotografie, se dnes těší stále větší oblibě. Fotografický svět je přesycen množstvím stále novějších, technicky dokonalejších přístrojů napěchovaných nejmodernější technologií. Jsme obklopeni miliony digitálních snímků, vypiplaných v grafických editorech, které však postrádají duši, a jsou více výtvorem stroje než člověka, autora, fotografa. Proto se stále více tvůrčích fotografů po celém světě vrací k jednoduchosti a používá pinholi..

Nejlepší dírková komora je ta, kterou si vyrobí každý sám, a ty nejjednodušší dokáže zhotovit skutečně každý. Ale pro častější používání je třeba trvanlivější konstrukce a ne všichni mají dostatek vybavení, času nebo zručnosti, aby si ji mohli vyrobit. Proto DIRKOMA dodává pinholi dle přání, pokud si nevyberete z nabídky jejích standardních modelů.

Fimra DIRKOMA má připravené pinole různých tvarů, velikostí a způsobu projekce. U jednoduchých modelů, jako jsou K25, S60 a S90, se obraz promítne na film vedený v rovině. U modelu K60 a K90 se obraz promítne až na perforaci u kinofilmu, čímž vznikne zajímavá fotografie. Modely S120 a S180 mají film vedený po oblouku a tím umožní široký záběr obrazu. Další skupinou pinholí jsou atypy, které jsme nazvali "anaformní", a ty umí všelijaké zakřivení a patvary, například vyfotografovaný ciferník hodin vyrovná do jedné plochy. Firma DIRKOMA stále vymýšlí, zkouší a zhotovuje nové pinhole, které přidává do nabídky. Nabídka společnosti DIRKOMA je zajímavá pro každého zapáleného pinholistu.

 

Mediální Partneři

Pozitivní-noviny.cz

Asociace profesionálních fotografů ČR

ArtMagazin.eu

 

Partneři galerie

 Centrum FotoŠkoda

FOMEI

OLYMPUS

Mediální partneři

  Asociace profesionálních fotografů ČR 

 

Provozovatel galerie

Mediální partner